Я — ІРИНА ЖУРАВЕЛЬ

Цілком можливо ви знаєте про мене з проектів “Фаза Росту”, “Шлях Жінки” “Ліла. Гра Життя”, TOUCH fest з загальною аудиторією більше 1 млн чоловік.

Я сертифікований психотерапевт, квантовий психолог, дослідник, практик. Видавець та Майстер-тренер в Школі Ведучих“ЛІЛА. ГРА ЖИТТЯ”. Засновниця авторської методики моделювання реальності “"БАГАТОВИМІРНЕ ЩАСТЯ”.

Автор інтенсивів - бестселерів для жінок “Самооцінка. Впевненість. Любов до Себе”, Призначення на 360°

Більше 12 років я досліджую теми жіночої самоцінності та унікальності

Партнерських відносин та призначення в парі.

Мій досвід:
10 000+ годин консультацій
30 000+ випускників
20+ країнах світу

Моя освіта - це більше 50 000$

Інвестованих у 3 вищих освіти, більше ніж 12 шкіл та методів психотерапії, системних розстановок, енергетичної, родової та кармічної корекції, квантової фізики та нейромоделювання.

Я не просто вірю, я знаю на практиці, що людина має безкінечні можливості. Я люблю спостерігати, як з тісного кокону кармічних, переплетень, родових сценаріїв та зумовленості людина переходить у стан Творця. Та, немов скульптор, заново створює модель свого життя, відчуваючи себе живим, свободним та безумовно щасливим.

 

Я рада ділитися з Вами своїми знаннями, досвідом, баченням Суті та допомогти прийти до реалізації задач та справжніх бажань вашої Душі.

Але, крім багажу знань та практики, є ще мій особистий шлях. Шлях, в якому я мала 99% вірогідність прожити своє життя під завалами травм, в лабіринтах автоматичних реакцій, в жорстких кармічних відносинах та боротьбі з життям. Але я зробила інший вибір та перейшла в нейромодель, де теплі відносини з собою, люблячі відносини з життям, щирі партнерські відносини та любов до своїх творінь.

Інтенсиви

Авторські трансформаційні курси-практикуми, які працюють з зціленням, перезборкою та цілісністю вашої структури.

Кому підходить це навчання

  • Людям, які награлись у кармічні відносини, втомились розбирати родові переплетення та знають досконало, що таке боротьба з життям
  • Тим, хто бажає ясно чути себе, вийти на свій шлях, реалізувати задачі своєї душі та жити своє життя, насолоджуючись кожною хвилиною
  • Людям, які хочуть покращити своє життя, відкриті новим знанням та досвіду для моделювання своєї реальності
  • Всім, хто прагне саморозвитку, самопізнання та ставить собі запитання: "Хто Я? Та навіщо я тут?
Дізнатися більше

Індивідуальні сесії та терапія

Індивідуальна робота зі мною - це можливість здійснити квантовий стрибок у своєму житті. А з іншої сторони - це дбайливе відношення до системи клієнта, увага до її імпульсів, потреб та задач на всіх рівнях для стійкого та надихаючого результату.

  • Багатомірна польова робота із запитом клієнта
  • Терапія
  • Цикл енергетичної, родової та кармічної корекції
  • Індивідуальна "ЛІЛА. ГРА ЖИТТЯ"
Дізнатися більше 

Школа Ведучих Т-Гри "ЛІЛА. ГРА ЖИТТЯ"

Навчання ведучих трансформаційної гри самопізнання - найбільш давньої з існуючих у світі та самої актуальної на цей день.

Для кого:

  • Усім, кому цікаво пізнавати себе, бути собі найкращим другом, усвідомлюючи кожен рух душі та зміни у матеріальній реальності 
  • Спеціалістам допомагаючих професій, бажаючим розширити свій арсенал професійних інструментів
Дізнатися більше