РІД – твоя життєва енергія та сила

Недарма РІД часто зображують у вигляді дерева, де Предки – це коріння, а Нащадки – гілки та листя. Саме так, і не інакше, йде рух життєвої енергії в РОДУ: від коріння – до листя та пагонів. Від свого коріння ти підживлюєшся впевненістю, здоров’ям, благополуччям і удачею.

Тобто, твій Успіх в житті – це не тільки твої кроки. Це ще і твоє Коріння, що надає тобі енергію, силу, підтримку. Це не результат якогось випадкового збігу! Це Енергія успіху, запущена в твоєму РОДУ, і вона по праву належить тобі.

Але вплив може бути як позитивним, так і негативним.

Прикладів не найкращого впливу РОДА на долю безліч: це і нещасливе сімейне життя, з негативними сценаріями, що повторюються, і проблеми зі створенням сім’ї, самореалізацією, різні важкі захворювання, різного роду залежності, постійні фінансові проблеми, які не вдається вирішити жодним чином і т.д.

Найчастіше одразу визначити, що причина проблеми лежить у РОДУ не так просто. Але якщо Ваш Рід не належить до процвітаючих, здорових, реалізованих, щасливих, і ви також не задоволені своїм життям – подивіться у бік свого РОДУ, і скоріш за все, ви побачите зв’язок.

Є певні техніки та глибинні способи роботи з РОДом, які дозволяють виявити проблему, а й вирішити її. Причому досить легко та без зайвої напруги.

 

Що саме допоможе? Які Знання про Рід та його Закони

 1. Історія, Коріння, Судьби Предків важліви. Але існує одна закономірність: рано чи пізно в РОДУ з’являється той, хто здатний змінити все! Це член РОДУ, який має силу і можливість змінити хід історії для всього РОДУ в цілому. Прінаймні він може зробити це в своєму власному житті!
 2. Якщо проблема в РОДУ існує досить довго, то це не вигідно всьому РОДУ! РІД не розвивається, не «плодоносить», а значить, все його існування поставлене під загрозу.
 3. Все, що насправді хоче РІД – щоб його нащадки були щасливі, здорові, реалізовані. Рід цього прагне, але силу та енергію для цього дати часом не може (або ж нащадки та здатні їх прийняти). Майже у кожному РОДІ були ситуації, які принесли багато болю, який не змогли пережити і прийняти. І потоки кохання зупинилися і не течуть далі, в наступні покоління. Так блокується сила Роду.

В такому разі людина, яка щиро і з вірою хоче допомогти не тільки собі, а і допомогти усім своїм Предкам та Нащадкам через прийняття досвіду, сили та енергії Роду!

Але все ж таки, чому і яким чином, а головне – навіщо РОД передає своїм нащадкам негативні програми, і як саме це може виявлятися у житті?

Це питання пов’язане з пристроєм Всесвіту. Для багатьох людей вже не секрет, що все у цьому світі взаємопов’язане. Кожна подія, яка колись відбулася, залишається в пам’яті РОДА – зберігається в генній пам’яті, де діють ті ж закони та причинно-наслідкові зв’язки. Це означає, що й у «маленькому світі» – у РОДУ щось відбувається, це впливає на усіх. Будь-яка подія, як хороша, так і погана, залишає слід в історії РОДУ. І якщо хороші події приносять «добру карму» Нащадкам, то негативні доводиться відпрацьовувати. Принаймні усвідомлювати. І доти, доки в цю важліву точку не подивляться з повагою, ця енергія, ці задачі передаватимуться ланцюжком далі, в теперішнє та майбутнє.

 

Що може стати причиною порушення течії енергії РОДА?

Досвід членів РОДУ, який приніс їм багато страждань

 • Виключені з РОДУ, витіснення та неприйняття будь-якого члена сім’ї (з будь-якої причини)
 • Ненароджені діти РОДА (з будь-якої причини)
 • Непройдені випробування – жадібністю, заздрістю та будь-якими іншими “пороками” та багато іншого.

Як може проявлятися негативний вплив РОДових програм у житті?

 • Незрозумілі труднощі із зачаттям та виношуванням дітей
 • Труднощі у відносинах, неможливість створити сім’ю
 • Затяжні нерозв’язні фінансові проблеми
 • Складні психологічні стани: депресія, апатія, небажання жити, відсутність енергії
 • Неможливість знайти себе у цьому світі, своє Призначення та справу
 • Невиліковні чи хронічні захворювання тощо.

Отже, як можна вирішити проблеми, пов’язані з РОДОМ?

 1. Досліджувати Досвід Роду, свою Історію, своє Коріння
 2. Зайняти своє Місце в Роду
 3. Прийняти досвід РОДУ, яким би він не був – із вдячністю та любов’ю
 4. Відкрити своє серце Виключеним з РОДА, ненародженим дітям і т.д., але не їхнього болю, а Любові що тече скрізь!
 5. Допомагати РОДУ зцілитися за допомогою усвідомлення, поваги, коректного для себе місця в Родовій Системі, дозволяючи йому продовжитись у вас та через вас

Іноді, навіть найнесподіваніші питання вирішуються під час роботи з досвідом та енергією РОДА! У цьому процесі ви отрімуєте багато дарунків для себе та свого власного життя:  Благословення від Роду – дари, знаки та мудрість!

Адже насправді, набираючи сили свого РОДУ, ви отримуєте прямий доступ до цієї оновленої, могутньої Енергії, і відкриваєте її Потік для своїх дітей та їхніх нащадків!